Tu jesteś:

Aktualności

SPOTKANIE DEALERÓW ABAC 2015

W dniach 6-8.11.2015r. odbyło się spotkanie największych dealerów marki ABAC zarówno z Polski jak i pozostałych krajów Europy.
W tym roku ABAC Lunch odbył się na terenie urokliwego Zamku Kliczków. Przez prawie 3 dni mogliśmy nie tylko prezentować najważniejsze zmiany i kierunki działania ale również przeplatać to świetną zabawą i integracją.
Dziękujemy Wszystkim za obecność, uwagę ale przede wszystkim świetną atmosferę jaką wspólnie stworzyliśmy.
W roku 2016 postaramy się jeszcze pozytywniej zaskoczyć Państwa w trakcie kolejnego spotkania ABAC Lunch.


SPOTKANIE DEALERÓW ABAC 2014

26-28 wrzesnia br. odbyło się IV coroczne spotkanie dealerów marki ABAC. Frekwencja była jak zawsze 100% za co naszym klientom/dealerom bardzo dziękujemy. W tym roku spotkaliśmy się w Hotelu Dolina Charlotty, gdzie oprócz spotkania roboczego na którym poruszaliśmy sprawy bieżące i plany na przyszłość mogliśmy cieszyć się swoim towarzystwem i integrować przez prawie trzy dni.

A już po przyjeździe do siedziby firmy podsumowujemy tegoroczny wyjazd i zabieramy się za planowanie SPOTKANIA DEALERÓW 2015:)

 

 

GWARANCJA 2 LATA!!!

GWARANCJA 2 LATA!!!

 

Warunki przedłużenia gwarancji na kompresory tłokowe:


Gwarancja na kompresory tłokowe marki ABAC obejmuje standardowo okres 12 m-cy licząc od daty zakupu urządzenia od autoryzowanego partnera ABAC Polska. Dodatkowo możliwe jest przedłużenie gwarancji o kolejne 12 miesięcy przy spełnieniu następujących warunków:

  • - rejestracja urządzenia na stronie www.abacpolska.pl w zakładce ''gwarancja'', w okresie do 30 dni od daty zakupu kompresora.

MY BUSINESS PORTAL ABAC

My Business Portal ABAC

ABAC wprowadził do Państwa dyspozycji system informacyjny online - My Business Portal (MBP): http://mbp.abacaircompressors.com. Jego celem jest dostarczenie Państwu wszelkich niezbędnych informacji i wsparcia.

MBP ABAC zawiera dokumenty i informacje na temat firmy, marki,produktów i wsparcia serwisowego. Portal jest dostępny przez osobisty login i hasło. Dostarcza aktualnych informacji, w ​​każdym momencie. Łatwa nawigacja pozwala na szybkie znalezienie dokumentów marketingowych, takich jak: ulotki, instrukcje obsługi, rysunki, programy obliczeniowe, narzędzia dla Dealera, materiały promocyjne, prezentacje produktów, arkusze danych technicznych i wiele innych.

Ponadto, umożliwia bezpośredni dostęp do narzędzi serwisowych dla sprężarek tłokowych I śrubowych (Service Connect tools for pistons and screws), gdzie zaczynając od numeru seryjnego maszyny, uzyska się dane produkcyjne, dane techniczne produktu I dostęp do zestawów serwisowych, certyfikatów, instrukcji, listy części oraz innych ważnych dokumentów.

Aby uzyskać login i hasło prosimy o kontakt na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zostaną one wysłane  do Państwa razem z prezentacją, która pomoże zapoznać się z MBP ABAC w mniej niż 3 minuty.

ROZSZERZAMY ASORTYMENT

Rozszerzamy asortyment: SPINN 2.2-15 kW

Kilka lat temu ABAC rozszerzył swoją ofertę o linię SPINN – niewielkie sprężarki śrubowe, które poziomem głośności zbliżone są do systemu klimatyzacji. Kompaktowe i proste do zainstalowania, sprężarki SPINN oferują oszczędności na kosztach instalacji i rur. Zaprojektowane dla dużego przemysłu, ale dopasowane do różnych rozmiarów i wymagań sprężarki SPINN spełnią wszelkie potrzeby klienta.


ABAC ma przyjemność ogłosić, że istniejąca linia sprężarek SPINN została rozszerzona do 15 kW.  Nowy SPINN 15 dostępny jest jako model wolnostojący lub montowany na zbiornikach 270 lub 500 litrów, z osuszaczem lub bez. Przewidziano trzy warianty ciśnienia: 8-10-13 bar. Nowy SPINN 15 zachowuje kompaktowość wcześniejszych modeli SPINN 5,5-11.

 

Niektóre z wielu zalet sprężarek SPINN 2,2-15 kW:

-       Łatwy w obsłudze panel sterujący

-       Wydajne chłodzenie, wyższa wydajność i większa niezawodność działania

-       Łatwe I efektywne utrzymanie z długą gwarancją I szybkim dostępem do części

-       Panel sterujący ES 99

-       Mały rozmiar

 

Dokumentacja i informacje techniczne są dostępne na portalu MBP ABAC.

Strona 1 z 2