Tu jesteś:

Do góry

Katalogi

Kompresory tłokowe ABAC
Kompresory ABAC to najwyższej jakości produkt, który jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w branży profesjonalnych i przemysłowych urządzeń  sprężonego powietrza. Kompresory te są całkowicie zbudowane we Włoszech i zostały specjalnie zaprojektowane jako idealne narzędzia pracy dla profesjonalistów, rzemieślników i małych przedsiębiorstw. Dzięki dbałości o szczegóły i wyjątkowym rozwiązaniom technicznym, sprężarki spełniają  wymagania użytkowników końcowych i są łatwe w użyciu. to trwałe połączenie mocy ze skutecznością działania typową dla tej marki.

ABAC Formula (1.21 MB)
 hot

Nasze urządzenia słyną z prostej obsługi
Dzięki intuicyjnemu w obsłudze panelowi sterującemu masz jasny dostęp do wszystkich parametrów i ustawień – do prowadzenia Twojej sprężarki FORMULA wystarczy kilka kliknięć. Dodatkowo wszystkie części wymagające konserwacji, takie jak filtry powietrza i oleju oraz pasy, są umieszczone w miejscach pozwalających na szybką i  bezpieczną obsługę.

ABAC Genesis (1.28 MB)
 hot

Nasze urządzenia słyną z prostej obsługi
Dzięki intuicyjnemu w obsłudze panelowi sterującemu masz jasny dostęp do wszystkich parametrów i ustawień – do obsługi Genesis wystarczy kilka kliknięć. Dodatkowo  wszystkie części wymagające konserwacji, takie jak filtry powietrza i oleju oraz pasy, są umieszczone w miejscach pozwalających na szybką i bezpieczną obsługę.

Abac Spinn (1.75 MB)
 hot

Nasze urządzenia słyną z prostej obsługi
Dzięki prostemu panelowi sterowania masz zapewniony podgląd wszystkich parametrów na raz. Prowadzą Cię przez łatwo dostępne elementy  urządzenia, zapewniając jego prostą i szybką obsługę i konserwację. Ty możesz się skupić na ważniejszych rzeczach.

ABAC Micron (847.17 kB)
 hot

Nasze urządzenia słyną z prostej obsługi
Dzięki prostemu sterowaniu i ustawieniu komponentów, bardzo szybko można uzyskać dostęp do kluczowych parametrów działania i konserwacji, dzięki czemu możesz skoncentrować się na ważniejszych sprawach. Dedykowane zestawy serwisowe zawierają  wszystkie części potrzebne do konserwacji w jednym pakiecie. ABAC zapewnia proste rozwiązanie w oparciu o godziny pracy sprężarki. Wszystkie część są pod ręką, dzięki czemu Twoja inwestycja jest pod optymalną ochroną.

ABAC EngineAir (877.15 kB)
 hot

Wszechstronne sprężarki z silnikiem do zdalnych zastosowań

Swoboda działania w dowolnym miejscu i czasie. Niezależność w każdych okolicznościach. Kto by tak nie chciał. Jako niewielki wykonawca z branży budowlanej, lub duża firma budowlane, rolnik lub firma rolnicza, takie sprężarki to Twoje narzędzie.

Wyświetl Num 
Powered by Phoca Download